Chrysamed Force Böcek İlacı

Karınca, Hamamböceği ve Sinekler için su bazlı böcek ilacı

Chrysamed Force Özellikleri

Chrysamed Force, Avusturya’da geliştirilen Patentli Chrysa Nano Kapsül Teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir haşere ilacıdır.

Chrysamed Force su bazlı, PBO ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir.

Karınca, Karasinek ve Hamamböceği gibi böceklere karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir.

İçerik

Cypermethrin : % 0,12
Esbiothrin : % 0,08
Emülgatör ve Su

Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması

Chrysamed Force Uygulaması

Force spreyleme veya ULV soğuk sisleme (cold fogging) yöntemiyle uygulanır.

Ortam ve zararlının cinsine göre 1 litre Force, takriben 50 ila 100 m2 alana uygulanır.
Küçük alanlarda (evlerde) trigerli 500ml. veya 1000ml. lik ambalajları öneriyoruz.

Böceklerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere, Duvarlar,  mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makine ve tezgahların alt ve arka kısımları, çatlaklar, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 1 metre mesafeden hafif ıslanıncaya kadar iyice püskürtülerek uygulanır.

Kullanım Alanları

Büyük alanlarda, (oteller, restoranlar, marketler, okullar, siteler, iş yerleri, fırınlar, hayvan barınakları, çiftlikler gibi pülverizatörle Spreyleme yöntemini öneriyoruz. Pülverizatör le yapılacak yüzey ilaçlamalarında çok ince püskürtme yapabilen ve uzun püskürtme mesafesine sahip cihaz kullanılmalıdır.

Büyük alanlarda, özellikle haşere sorunu çok olan kapalı alanlarda ULV soğuk sisleme yöntemini öneriyoruz. Bunun için çok ince ayarda ve uzun mesafe püskürme yapabilen sisleme cihazı kullanmayı öneriyoruz.

ULV yönteminde kapı ve pencerelerin kapatılmalı ve uygulamadan sonrada takriben 1 Saat kapalı tutulmalıdır. ULV de püskürme inceliği ve uygulama süresi çok önemlidir. Uygulama ne kadar ince yapılırsa ve uygulama süresi ne kadar uzun olursa ürünün etkisi o kadar yüksek olur.

Chrysamed Force, küçük alanlar için 500ml. ve 1 litre spreyli şişelerde; geniş alanlar için, 2,5 litre spreyli bidonlarda ve 5 litre ekonomik bidonlarda üretilmektedir.

Vücut Spreyi Ürünlerimize Göz Atın

Karasinek, sivrisinek ve kene için 6 saate kadar etkili vücut spreylerini deneyin.