Chrysamed Konsantre EC

Kene, Bit, Pire ve Hamam böceği için Konsantre böcek ilacı

Chrysamed Konsantre EC Haşere ilacı

Konsantre EC Özellikleri

Chrysamed, PBO içermeyen, su bazlı, kokusuz, geniş spektrumlu yeni nesil bir konsantre böcek ilacıdır.

Kene, bit, pire ve hamam böceği gibi böceklerle mücadelede üstün etkiye sahiptir.

Su ile karıştırıldıktan sonra, suyun her molekülüne eşit oranda dağılır ve bir daha bozulmayan, ayrışmayan, çökmeyen homojen bir emülsiyon sağlar.

Chrysamed Konsantre ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.

Chrysamed, in diğer önemli özelliği ise suya karıştırıldıktan sonra aktivitesi artarak, minimum etken madde ile maksimum etki sağlar.

Etiketinde öngörülen sulandırma oranları ruhsat mevzuatı gereği birim alana tekabül etmesi gereken etken madde miktarına göre belirlenmiştir.

Konsantrenin daha fazla suyla karıştırılması ve buna karşın uygulama miktarının artırılması tavsiye edilir.

Chrysamed Konsantre EC, haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak, 1/40 ila 1/80 oranına kadar sulandırma uygulanabilir.

Formülasyon

  • Permethrin %10c
  • Esbiothrin %5
Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması
Önemli

Chrysamed Konsantre EC, uzman eleman nezaretinde uygulanmalıdır

Konsantre EC Uygulama Şekli

Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir üründür.

Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar.

Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulama, başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed´i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

Pulverizatörlerle yapılan uygulamanın en ince ayarda ve bol miktarda yapılması tavsiye edilir.

ULV soğuk sisleme uygulamalarında en ince ayarda ve uzun süreli yapılması tavsiye edilir. Uygulama süresi ne kadar uzun olursa o kadar etkili olur.

ULV soğuk sisleme uygularken cam ve kapıların kapatılması gerekir.

Chrysamed leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

Chrysamed Böcek İlacı Özellikleri

Konsantre EC Kullanım Alanları

Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), iş yerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, (piknik alanlarında yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar gibi tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır.

Vücut Spreyi Ürünlerimize Göz Atın

Karasinek, sivrisinek ve kene için 6 saate kadar etkili vücut spreylerini deneyin.