G-06 Pro Konsantre
Sivrisinek Mücadelesi

Sivrisinek Mücadelesinde Etkili Konsantre Böcek İlacı

Chrysamed G-06 Pro Konsantre

G-06 Pro Özellikleri

Özellikle sivrisinek mücadelesinde etkili bir konsantre böcek ilacıdır.

Pyrethrum extraktı, papatyagiller ailesinin bir üyesi olan Pyrethrum papatyasından üretilen doğal bir insektisittir ve yüzyıllardır tüm haşerelere karşı kullanılan oldukça etkili bir haşere ilacıdır.

Pyrethrum aktif maddesi sadece soğukkanlılara (Haşerelere) karşı etkilidir. İnsanlara, hayvanlara ve çevremize karşı tehlike yaratmadan, uygulanan alandaki haşereleri yok eden 21. Yüzyılın insektisitidir.

Tehlikeli çözücüler, solventler ve itici gazlar içermez.

Pyrethrum maddesi doğada ve güneş ışığında hızla bozulur, çevrede kalıcı değildir. Soğukkanlıların trake sistemini bozarak etki gösterir. ABD, Avrupa, Avusturya ve Yeni Zellanda’daki Sertifikalı Organik Üretim Ürünlerinde kullanılmasına izin verilen böcek ilacıdır.

G-06 Pro Formülasyon

  • Natural Pyrethrum %5,5
  • Emulgator çözücüler
Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması

G-06 Pro Uygulaması

Büyük alanlarda, özellikle haşere sorunu çok olan kapalı alanlarda ULV soğuk sisleme yöntemini öneriyoruz. Bunun için çok ince ayarda ve uzun mesafe püskürme yapabilen sisleme cihazı kullanmayı öneriyoruz.

ULV yönteminde kapı ve pencereler kapatılmalı ve uygulamadan sonra da takriben 1 saat kapalı tutulmalıdır. ULV de püskürme inceliği ve uygulama süresi çok önemlidir. Uygulama ne kadar ince yapılırsa ve uygulama süresi ne kadar uzun olursa ürünün etkisi o kadar yüksek olur.

Önemli

Mücadele edilen haşere türüne göre uygulama şemasında gösterildiği miktarda su ile seyreltilerek uzman personel nezaretinde kullanılır.

Chrysamed Böcek İlacı Özellikleri

G-06 Pro Kullanım Alanları

Kullanım alanı çok geniştir.
Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evler, işyerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar vb. tüm açık ve kapalı alanlarda uzman personel nezaretinde kullanılır.

Diğer Chrysamed Ürünlerimize Göz Atın