Restoranlarda Karasinek ile Nasıl Mücadele Edilir?

Karasinek Mücadelesinde
Çapraz Uygulama ile Etkili Çözüm!

Restoranlarda itibar kaybına sebep olan, müşterileri rahatsız eden ve sağlığımızı tehdit eden karasinek sorununu Chrysamed ürünleri ile tamamen çözebilirsiniz!

Toksik yani zehir etkili böcek ilaçları haşere sorununu çözmek yerine, zararlıların ölmeden önce daha çok yumurta bırakmasına sebep olurlar. Kurtulduğunuzu düşündüğünüz zararlılar daha fazla sayıda ve ilaca karşı daha dirençli olarak karşınıza çıkarlar. Ayrıca toksik etkili ilaçların gıda sektöründe kullanılması tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Karasinek, sivrisinek, hamam böcekleri, güveler, karıncalar vb. haşerelerin sağlıklı bir şekilde ortamdan tamamen uzaklaştırılması biyolojik etkili Chrysamed ürünlerimizin çapraz uygulanması ile mümkündür.

Chrysamed ile restoranlarda sineksiz ortam.

Chrysamed ile restoranlarda sineksiz ortam.

Üstün CHRYSA Nano-Kapsül teknolojisi ile üretilen Chrysamed İnsektisit ve Chrysamed Force ürünlerimiz zararlılara karşı tam koruma sağlar.

Çalışma saatleri bittikten sonra haşerelerin görüldüğü veya olabileceği yerler, duvarlar, perdeler, kapılar, pencere pervazları, masa ve sandalye ayakları, mekânın varsa bahçesi, dış cephesi ve çevresi, kısaca tüm iç ve dış alanlarına Chrysamed İnsektisit ile hafif ıslanıncaya kadar takriben 1 metre mesafeden bol miktarda püskürterek uygulama yapılır. Bir sonraki gün, iş bitiminden sonra bu defa Chrysamed Force ürünümüz ile aynı uygulama tekrarlanır.

Biyolojik etkili bu iki Chrysamed ürünü sayesinde restorandınız karasinek ve diğer zararlılardan tamamen korunmuş olur. Etki azalması görüldüğü anda aynı uygulamanın tekrar edilmesi gerekir.

Chrysamed İnsektisit ve Chrysamed Force ürünlerimiz itici gazlar içermez. Bu sayede uygulama yaparken kapı ve pencereleri kapatmaya, uygulama alanını terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Zehir etkili böcek ilaçları siz, çalışanlarınız ve müşterileriniz için tehlikeli olabilirler. Chrysamed ürünlerinin biyolojik etkisi sayesinde restoran, kafe, bar, çay bahçesi, kahvehane gibi açık ve kapalı tüm alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki, haşereler ve böcekler ekolojik dengenin bir parçasıdır. Chrysamed ailesi olarak amacımız tüm haşereleri yok etmek değil, doğanın dengesini bozmadan, onları mekânınızdan ve olumsuz etkilerinden uzak tutmaktır.

%100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Yazımızı Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Pratik Bilgiler İçeriklerimize Göz Atın