Chrysamed Unicid C10
Emülsiyon Konsantre

Sivrisinek, Karasinek, Karınca, Hamamböceği, Kene gibi haşereler üzerinde etkili.

Unicid C10 Özellikleri

Chrysamed Unicid C10, PBO içermeyen geniş spektrumlu su bazlı bir haşere ilacıdır.

Etkisi kalıcıdır, en zor haşere problemini dahi en az 3 ay kalıcı süreyle çözer.
Tüm iç mekan ve dış mekanlarda ve tüm yüzeylere uygulanabilir.
Su ile karıştırıldıktan sonra, suyun her molekülüne eşit oranda dağılır ve bir daha bozulmayan, ayrışmayan, çökmeyen homojen bir emülsiyon sağlar.
Unicid C10 ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.
Diğer önemli özelliği ise suya karıştırıldıktan sonra etkisi artarak, minimum etken madde ile maksimum etki sağlar.
Haşerelere karşı hem öldürücü hem uzaklaştırıcı etkiye sahiptir.
Haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak, 1/25 ile 1/250 oranına kadar sulandırma yapılabilir.

Unicid C10 Formülasyon

  • Cypermethrin % 10
  • Emülgatör ve çözücü
Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması

Unicid C10 Uygulaması

Chrysamed Unicid C10, uzman personel nezaretinde uygulanmalıdır.
Haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, uzaklaştırıcı ve öldürücü etkiye sahip bir üründür.

Sivrisinek, karasinek, karınca, hamam böceği, kene gibi soğuk kanlı ve trake sistemi ile solunum yapan tüm haşerelerde son derece etkilidir.

Haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar. Ayrıca Unicid C10 uygulanmış alanlara Repellent (Uzaklaştırma) etkisinden dolayı haşereler uzun süre yaklaşmazlar.

Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulama, başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Unicid C10, haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

Pülverizatörle yapılan uygulamanın en ince ayarda ve bol miktarda yapılması tavsiye edilir.

ULV soğuk sisleme uygulamalarında en ince ayarda ve uzun süreli yapılması tavsiye edilir. Uygulama süresi ne kadar uzun olursa o kadar etkili olur. ULV soğuk sisleme uygularken cam ve kapıların kapatılması gerekir.

Chrysamed Unicid C10 leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

Kullanılacak haşere türüne ve uygulama şekline göre 1/25 ile 1/250 oranlarında seyreltilen ürün ile haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara mümkün olan en ince ayarda uygulama yapılmalıdır.

Chrysamed Böcek İlacı Özellikleri

Unicid C10 Kullanım Alanları

Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak,elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), iş yerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılır.

Diğer Chrysamed Ürünlerimize Göz Atın