Chrysamed Forte Böcek İlacı

Karasinek ve Sivrisinek Mücadelesinde Etkili

Özellikleri

PBO içermeyen, su bazlı, geniş spektrumlu yeni nesil bir böcek ilacıdır.

Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, 3 aya kadar kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir böcek ilacıdır.

Karasinek ve Sivrisinek mücadelesinde etkili bir böcek ilacıdır.

Chyrsamed Forte 500 ml lik spreylerde, 2,5 litrelik püskürtme tertibatlı bidonlarda ve 5 litrelik standart bidonlarda satışa sunulmaktadır.

Forte Formülasyon

  • Deltamethrin %0,03
  • Tetramethrin %0,06
  • Emülgatör, Su ve Çözücüler.
Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması

Chrysamed Forte Uygulaması

Chrysamed Forte, böceklerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar. Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekmektedir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Chrysamed Forte itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve camları kapatmaya, evi terk etmeye gerek yoktur.

Böceklerin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Böcekleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler.  Başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak ve hep tercih edeceksiniz.

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız!

Chrysamed Böcek İlacı Özellikleri

Kullanım Alanları

Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), iş yerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, (piknik alanlarında yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar gibi tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır.

Diğer Chrysamed Ürünlerimize Göz Atın