Chrysamed S-Delta EC Konsantre

Sivrisinek, Karasinek ve Hamam böceği için
Konsantre böcek ilacı

Chrysamed S-Delta EC Nedir ?

PBO içermeyen su bazlı, geniş spektrumlu yeni nesil bir konsantre böcek ilacıdır. Haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek böcek sorununu kalıcı olarak çözer.

Chrysamed  S-Delta etiketinde öngörülen sulandırma oranları ruhsat mevzuatı gereği birim alana tekabül etmesi gereken etken madde miktarına göre belirlenmiştir.

Haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak, 1/25 ila 1/160 oranına kadar sulandırılabilinir.

50 ml. Chrysamed S-Delta Konsantre, takriben 8 litre su ile karıştırılması tavsiye edilir.

Kokusu rahatsız edici değildir, aksine hoş kokusu ile kullanılan ortamı terk etmenize gerek kalmaz.

Sivrisinek, Karasinek ve Hamam böceği türlerine karşı etkili böcek ilacıdır.

S-Delta Formülasyon

  • Deltamethrin (saf ) 25 g/L
  • Tetramethrin (saf ) 50 g/L
  • Emulgatör ve Stabilizatör
Chrysamed Böcek İlacı Uygulaması
Önemli

Chrysamed S-Delta Konsantre böcek ilacı, yetkili eleman nezaretinde uygulanmalıdır.

S-Delta EC Konsantre Uygulaması

Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar.

Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulama, başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden böcek ilaçları sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

Pülverizatörle yapılan uygulamanın ince ayarda ve bol miktarda yapılması tavsiye edilir.

ULV soğuk sisleme uygulamalarında en ince ayarda ve uzun süreli yapılması tavsiye edilir. Uygulama süresi ne kadar uzun olursa o kadar etkili olur.

ULV soğuk sisleme uygularken cam ve kapıların kapatılması gerekir.

Chrysamed, Leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

Chrysamed Böcek İlacı Özellikleri

S-Delta EC Kullanım Alanları

Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), iş yerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, beldeler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, (piknik alanlarında yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar gibi tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır.

Diğer Chrysamed Ürünlerimize Göz Atın