Envira Subon
Akıllı Su Boncukları

Envira Akıllı Su Boncukları (SUBON) süs ve saksı bitkilerinizin optimum su ve nem ile beslenmelerini sağlar

Envira Subon – Akıllı Su Boncukları

Envira Akıllı Su Boncukları (SUBON) Hidrojel Polimer’den oluşmaktadır.

SMARTBON teknolojisi ile üretilen SUBON içeriğinde, mineral bakımından dengeli özel olarak hazırlanmış su bulunmaktadır.

Envira Akıllı Su Boncukları (SUBON) süs ve saksı bitkilerinizin optimum su ve nem ile beslenmelerini sağlar. Böylelikle bitkileriniz sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazanır. Akıllı Su Boncukları (SUBON) aynı zamanda yeni ve sağlıklı filiz oluşumunu teşvik eder.

SMARTBON teknolojisi sayesinde Akıllı Su Boncukları (SUBON) topraktaki su fazlalığını veya azlığını algılayarak, fazla suyu bünyesine çeker yada bünyesindeki özel suyu topraktaki nem oranını dengeleyecek oranda kademeli olarak toprağa verir. Böylece bitkiler yetersiz yada aşırı su stresinden kaynaklı oluşabilecek olumsuz sorunlarla karşılaşmaz. Bitkileriniz Akıllı Su Boncukları yardımıyla yaşamsal faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilecek orandaki suyu kökleri vasıtasıyla kolayca alırlar.

Envira Akıllı Su Boncukları (SUBON) sayesinde saksı bitkileriniz yaklaşık 2 hafta süreyle su ihtiyacı duymaz ve canlılıklarını korurlar.

Su Boncukları (SUBON) Biyodegrable özelliğe sahiptir ve zamanla toprakta kendiliğinden eriyerek kaybolur. Ayrıca kesme çiçeklerinizi koyduğunuz vazo içerisine su yerine SUBON dökülebilir ve böylece dekoratif bir görünüm sağlar.

Subon içeriğindeki mikro elementler sayesinde bitkinin sağlıklı beslenmesine katkı sağlar, bitki dayanıklığını arttırır.

Bitkilere doğal parlaklık ve sağlıklı bir görünün kazandırır.

Bitkileri nemli tutar ve canlılık katar.

Bitkilerin dış etkenlere karşı direncini arttırır.

Kullanım Şekli, Miktarı: İdeal uygulama miktarı olarak 1:3 bir karışım önerilir, yani 1 kısım Akıllı Su Boncuklarına (SUBON) 3 kısım toprak karıştırınız veya toprağın üzerine serpiniz. Bitkilerinizi herzamanki gibi sulamaya devam ediniz.

Envira Subon

Subon Kullanım Şekli, Miktarı:

İdeal uygulama miktarı olarak 1:3 bir karışım önerilir, yani 1 kısım Akıllı Su Boncuklarına (SUBON) 3 kısım toprak karıştırınız veya toprağın üzerine serpiniz. Bitkilerinizi herzamanki gibi sulamaya devam ediniz.

Diğer Chrysamed Ürünlerimize Göz Atın