Karasinek, Sivrisinek ve Diğer Uçkun Haşerelerin Ortamdan Uzaklaştırılması

Chrysamed Insektisit & Chrysamed Force
Çapraz Uygulama

Sivrisinek, karasinek ve arılar gibi inatçı uçkun haşereler yaşam alanınıza girerek sizi ve sevdiklerinizi rahatsız eder. Özellikle açık ve kapalı restoran, kafe, bar gibi yerlerde ciddi rahatsızlığa sebep olurlar. Bu zararlılarla mücadele ise oldukça zor ve ciddi bir iştir. Normal böcek ilaçları ve ilaçlama metodlarıyla tamamen kurtulmak mümkün degildir.

Chrysamed Insektisit evinizin içine ve dışına, bahçe, balkon gibi her alanda kullanılabilir.

Chrysamed Insektisit evinizin içine ve dışına, bahçe, balkon gibi her alanda kullanılabilir.

Birçok böcek ilacı toksik yani zehir etkilidir. Toksik etkili ilaçlarla zehirlenen zararlılar zehirlendiklerini anladıkları anda, soylarını sürdürme içgüdüsü ile yumurtalarını bırakırlar. Bu yumurtadan çıkan zararlılar toksik ilaçlara karşı bağışıklık kazanır. Bu nedenle karasinek, sivrisinek ve arılar gibi zararlılarla mücadelede biyolojik etkili insektisitler kullanılmalıdır. Üstün CHRYSA Nano-Kapsül teknolojisi ile üretilen Chrysamed İnsektisit ve Chrysamed Force ürünlerimiz bu zararlılara karşı tam koruma sağlar. Su bazlı olup, PBO, Solvent ve toksik çözücüler içermezler.

Chrysamed ailesi olarak ürettiğimiz insektisitler zararlıların nefes almalarını sağlayan (trake) sistemlerini etkileyerek onları uzaklaştırır ve yok eder. Biyolojik etki sayesinde zararlılar bağışıklık kazanmaz ve normalden fazla yumurta bırakmaz.

Size ve sevdiklerinize zarar vermeden bu zaralılardan tamamen kurtulmak için biyolojik etkili Chrysamed İnsektisit ve Chrysamed Force ürünleri ile çapraz uygulama yapabilirsiniz.

Çapraz Uygulama Nedir?

Çapraz uygulama, sinerjik ve biyolojik etkili Chrysamed İnsektisit ve Chrysamed Force ürünleri ile 2-3 gün arayla yapılan uygulamadır. Chrysamed İnsektisit’i bulunduğunuz ortamın bütün açık ve kapalı alanlarına hafif ıslanıncaya kadar takriben 1 metre mesafeden bol miktarda püskürterek uygulama yapılır. Burda amaç mümkün olduğunca geniş bölgeye (duvarlar, pencereler, yerler, balkonlar, kapılar ve kapı girişleri, gibi) uygulamaktır.

Chrysamed İnsektisit sorununuzu büyük oranda çözer. Fakat maalesef toksik etkili böcek ilaçlarının çok yüksek oranda kullanılmasından dolayı, birçok zararlı ilaçlara karşı direnç kazanmıştır. Bu tarz bir problem ile karşılaşılması durumunda, Chrysamed Force ürünümüz ile aynı bölgeye uygulama tekrarlanır ve zararlı problemi tamamen ortadan kalkar.

Chrysamed  İnsektisit ve  Chrysamed Force ürünlerimiz itici gazlar içermez. Bu sayede uygulama yaparken kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Zehir etkili böcek ilaçları sizin ve sevdikleriniz için tehlikeli olabilirler. Chrysamed ürünlerinin biyolojik etkisi sayesinde ev, bahçe, restoran, kafe, bar, yat, tekne gibi açık ve kapalı tüm alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Size ve sevdiklerinize zarar vermez.

Unutmamak gerekir ki, haşereler ve böcekler ekolojik dengenin bir parçasıdır. Chrysamed ailesi olarak amacımız tüm haşereleri yok etmek değil, doğanın dengesini bozmadan, onları sizlerden ve olumsuz etkilerinden uzak tutmaktır.

%100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Diğer Pratik Bilgiler İçeriklerimize Göz Atın